مزایا جک T8، پیکاپ خوش‌فروش کرمان موتور

نگاهی به دلایل خرید کی ام سی T8

0

بازار پیکاپ‌های چینی در ایران رونق بسیاری دارد اما تمامی مدل‌های حاضر در این بخش پرفروش و موفق ظاهر نشده‌اند. اگر به خودروهای عبوری در خیابان‌ها و جاده‌ها توجه کنید، متوجه خواهید شد که تعداد زیادی کی ام سی T8 طی مدت اخیر به فروش رسیده‌اند. در این مقاله از تسهیل کار، به مزایا جک T8 و دلایل خرید این پیکاپ محبوب خواهیم پرداخت. با ما همراه شوید.

نگاهی کوتاه به مزایا جک T8

مشتریان ایرانی برای نخستین بار از طریق کراس‌اوور جک S5 و سدان جک J5 با خودروهای این شرکت چینی آشنا شدند. طی سال‌های اخیر جک برخلاف برخی شرکت‌های چینی، همکاری خود را با کرمان موتور افزایش داد و محصولات جدیدی طی این همکاری به بازار ما عرضه شدند. این محصولات شامل جک S5 نیوفیس، کی ام سی T8 (جک T8) و کی ام سی K7 (جک X7) هستند.

نمای جانبی جک T8

کی ام سی T8 یک پیکاپ با اندازه متوسط است که می‌توان آن را هم‌رده تویوتا هایلوکس در نظر گرفت. تعدد مزایا کی ام سی T8 برای مشتریان ایرانی سبب شدند تا این پیکاپ طی کوتاه مدت به فروش قابل قبولی در ایران دست یابد. برخلاف سایر پیکاپ‌ها که خودروهای کار و تجاری محسوب می‌شوند، کی ام سی T8 به عنوان خودرو شخصی مورد اقبال مصرف‌کنندگان ایرانی بوده است.

مزیت اول، انتقال قدرت سه حالته

نخستین مورد از مزایا جک T8 به سیستم انتقال قدرت این پیکاپ مربوط می‌شود. انتقال قدرت در کی ام سی T8 به هر دو دیفرانسیل صورت می‌گیرد و با توجه به نیاز خود، می‌توانید حالات مختلف آن را فعال کنید.

نمای عقب کی ام سی T8

وقتی در اتوبان یا جاده رانندگی می‌کنید، نیازی به انتقال قدرت دو دیفرانسیل ندارید. در این حالت خودرو در وضعیت دیفرانسیل عقب عملکرد ایده آلی را خواهد داشت. برای عبور از جاده‌های خاکی و شنی حالت دو دیفرانسیل سبک مفید واقع خواهد شد. در نهایت حالت دو دیفرانسیل سنگین نیز برای گذر از مسیرهای صعب‌العبور در نظر گرفته شده است.

مزیت دوم، بازار خرید و فروش پررونق

در مقدمه مطلب اشاره کردیم که کی ام سی T8 فروش بسیار مطلوبی را در کشورمان تجربه کرده است. همین فروش پررونق به یکی از مزایا جک T8 تبدیل شده است. گزینه‌های مختلفی از این خودرو در بازار حضور دارند و مشتریان به راحتی می‌توانند نسخه‌های کارکرده کی ام سی T8 را خریداری کنند. تولید این پیکاپ از سال 1399 آغاز شده است و تا به امروز ادامه دارد، از این رو نسخه‌های آن بیشتر و بیشتر در بازار حضور خواهند یافت.

مزیت سوم، امکان خرید اقساطی

یکی دیگر از مزایا KMC T8 برای مشتریان، امکان خرید اقساطی این خودرو است. کرمان موتور این پیکاپ را با شرایط فروش اعتباری و اقساط بلندمدت به مشتریان واگذار می‌کند. این مزیت سبب شده است تا مشتریان با میل بیشتری به سمت کی ام سی T8 بیایند. بسیاری از رقبای کرمان موتور، پیکاپ‌های خود را تنها با شرایط فروش نقدی در اختیار خریدار قرار می‌دهند.

مزیت چهارم، آپشن‌های متعدد

با وجود تعدد پیکاپ‌های چینی در بازار ایران، اکثر آن‌ها از کمبود امکانات رفاهی رنج می‌برند. تجهیزات و آپشن‌های پیکاپ‌های چینی حاضر در بازار ایران نسبت به کراس‌اوورها بسیار محدود است و همین مساله سبب شده است تا مشتریان ایرانی استقبال چندانی از برخی پیکاپ‌ها نداشته باشند.

داشبورد جک T8

در سوی دیگر کرمان موتور کی ام سی T8 را با انبوهی از امکانات رفاهی روانه بازار کرده است. به جرات می‌توان گفت که کی ام سی T8 از نظر امکانات رفاهی و ایمنی قابل قیاس با کراس‌اوورهای هم‌رده است و به خوبی می‌تواند رضایت مشتریان را جلب کند. از جمله امکانات کی ام سی T8 می‌توان به این موارد اشاره کرد: سیستم ورود و استارت بدون کلید، چراغ‌های زنون مجهز به سنسور نور و تنظیم ارتفاع از داخل، دی‌لایت، مه‌شکن‌های جلو و عقب، آینه‌های جانبی برقی به همراه گرمکن، فرمان هیدرولیک با روکش چرم و مجهز به کلیدهای کنترلی، کامپیوتر سفری، صندلی‌های چرمی، شیشه‌های برقی مجهز به پاور ویندوز، تهویه مطبوع الکتریکی با تنظیم دستی،  سامانه نظارت بر فشار باد تایرها، کروز کنترل، سیستم چند رسانه‌ای با نمایشگر لمسی، دوبین دید عقب، سنسور پارک عقب، دو کیسه هوا و سیستم‌های ایمنی ABS  EBD , BOS , VDC , HBA , ESC , TCS .

راند آخر مزایا جک T8، گستردگی خدمات پس از فروش

در نهایت به آخرین مورد از مزایا جک T8 می‌رسیم. این مزیت به شبکه گسترده خدمات پس از فروش کرمان موتور مربوط می‌شود. نمایندگی‌های مختلف این شرکت در اقصی نقاط کشور آماده ارائه خدمت به کی ام سی T8 هستند. توجه به این نکته ضروری است که کی ام سی T8 به پیشرانه دو لیتری توربوشارژر مجهز است. این نسل از پیشرانه‌ها به نگهداری دقیق نیاز دارند و به همین دلیل بهره‌مندی از خدمات پس از فروش، مزیت کلیدی برای کی ام سی T8 محسوب می‌شود.

جمع‌بندی مزایا جک T8

پیکاپ کرمان موتور را می‌توان یکی از خودروهای چینی برنده در بازار ایران قلمداد کرد. در شرایطی که قیمت خودرو روندی تصاعدی دارد و قدرت خرید مصرف‌کنندگان نیز رو به کاهش است، فروش موفق یک خودرو چینی با قیمتی نه چندان ارزان به موفقیت آن در جلب نظر مخاطبان مربوط می‌شود.

نمای جلو کی ام سی T8

تمامی مواردی که به عنوان نکات مثبت کی ام سی T8 ذکر شدند، سبب شده است تا این پیکاپ در مقابل رقبایی همچون آمیکو آسنا، مکث کلوت، کاپرا 2 و فوتون تونلند دست بالا را داشته باشد. در صورتی که کرمان موتور به روند بازاریابی موفق برای کی ام سی T8 ادامه دهد، این خودرو همچون برادرش جک S5 فروشی موفق را در ایران تجربه خواهد کرد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.